Skip to main content
حفاظ دیوار نخل مرداب و گل های زیبای آن هم امنیت راافزایش دادندهم موجب ظاهر شیک و زیبا در نمای ساختمان میشوند و قیمت مقرون به صرفه ومناسبی دارند حفاظ نخل مرداب با میلگرهای درهم گسیخته ورود ونفوظ سارقین به داخل ساختمان حیاط .ویلاو یا باغ ها رامنع میکند.
اگر به دنبال حفاظی مطمعن تر وایمن تر هستید نخل مرداب بهترین انتخاب می باشد.اینحفاظ ها دارای نقاط جوش بیشتری هستند شاسی این نوعحفاظ ها تقریبا یک متر طول دارد ودر ردیف های 1متری تولید میشود.
وبا روشco2والکترود جوشکاری میشوند.گل های تشکیل شده از میلگرد های کوتاهند که در مرکز به هم متصل شده اند گل ها وشاخه های آن هم رنگ میباشند.تنوع رنگ ها در آن بسیار است اما رایج ترین رنگ ها سفید.مشکی و قهوه ای سوخته است.
ارتفاعی به اندازه 80تا120 سانت دارد تفاوت نخل مرداب با لیلیوم در مدل گل هاست مهم ترین بخش نصب این حفاظ ها تعبیه تعداد کافی پین در کف دیوار و نحوه صحیح مها نمودن حفاظ از کناره هاست.
وزن حفاظ نخل مرداب در ازای هر متر بین 30 تا 35 کیلو است واز دو قسمت کناره ها باید به همدیگر جوشکاری شود باید به ازای هر متر 3 تا 4 بین روی دیوار تعبیه گردد.

 

سوالات متداول در رابطه با حفاظ و نرده

کاربرد اصلی حفاظ و نرده دیوار چیست؟

برای امنیت و زیبایی ساختمان وحیاط به کار میروند.

درچه قسمت هایی از ساختمان میتوانیم از حفاظ و نرده استفاده کنیم؟

برای حفاظ پنجره ،حفاظ تراس،حفاظ روی دیوارو…. مورد استفاده قرار میگیرند.

حفاظ ها و نرده های حیاط در چند نوع طراحی میشوند؟

حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ بوته ای،حفاظ آبشاری،حفاظ لیلیوم،حفاظ نخل مرداب و….

رنگ کاری حفاظ و نرده هابه چه صورت انجام میشود؟

به درب ها و حفاظ هانوعی رنگ به نام رنگ استاتیک زده میشود و حفاظ ها را درون کوره با درجه حرارت 300درجه قرار میدهیم بلافاصله این رنگ ذوب میشود وبه درب ها و حفاظ ها میچسبد این رنگ مقاومت بالایی دربرابر زنگ زدگی و تغییرات آب وهوایی دارد.