Skip to main content

از زمان های دور مردم برای امنیت خود از حفاظ آبشاری استفاده میکردند در اماکن دولتی و شرکت های بزرگ و مناطق نظامی از ان استفاده میکردند.از حفاظ آبشاری یا سیم خاردار برای امنیت محل سکونت خود در طی سالیان درازمیتوانید به کار ببریددر کناره این حفاظ های ساده متشکل از میله های عمودی است، حفاظ سرنیزه ای نیز یک حفاظ نوستالژیک محسوب می‌شود که همه ما با آن خاطره داریم. اما این نوع حفاظ همچنان مشتری های پروپاقرص دارد و از پرفروش‌ترین انواع حفاظ به حساب می‌آید. این محصول حفاظتی را می‌توان برای تمامی ساختمان‌ها با کاربری‌های متفاوت مورد استفاده قرار داد و یکی از رازهای پرفروش بودن آن همین کاربری گسترده آن است.حفاظ آبشاری با تراکم ۸الی ۱۶ردیف میباشد و طول هر شاخه ۲متر میباشد این نرده‌ها معمولاً در ارتفاع‌های ۱۰۰تا۷۰، ۱۲۰ یا ۱۵۰ سانتی‌متری استفاده می‌شوند. وهمچنین عرض این حفاظ از۴۰تا۷۵سانتی متر متغیر است. نرده حفاظ دیوار سرنیزه ای از جمله مدل حفاظ‌های بسیار کاربردی محسوب می‎شود که در مدل های یک، دو و سه‌طرفه تولید شده است تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود این محصول را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند. این مدل از حفاظ به نسبت سایر مدل حفاظ‌های موجود بیشتر شناخته شده است زیراازطرح های ساده  برخوردار. می‌باشداگر به ظاهر حفاظ نیزار توجه کنید میتوانید ببینید که نوک آنها بسیار تیز است و هرچیزی به آنها برخوردداشته باشد زخمی میکند. حفاظ آبشاری قدیمی ترین حفاظ شناخته شده است شاید با شنیدن این نام اولین سوالی که به ذهنتان خطور میکند این باشد که اصلا حفاظ آبشاری چیست و چه کاربردی دارد که استفاده از این حفاظ و نصب آن برروی دیوار های ساختمان ها میتواند از ورود افراد غیر مجاز جلوگیری کند معمولا این نوع حفاظ ها با پروفیل ساخته شده اند و دارای شکل سنتی هستند استفاده و به کار گیری حفاظ آبشاری برای تمامی ساختمان ها از قدیم تا به امروز بسیار رایج بوده است. ووقتی که از محل یا باغ یا شرکت خود احساس امنیت نکنید اولین چیزی که به فکر ما میرسد حفاظ آبشاری است چون از لحاظ امنیت و از لحاظ شیک و زیبایی حرف اول را میزند.

حفاظ آبشاری در واقع یکی از متداول ترین انواع حفاظ های روی دیوار است که با پروفیل ویا چهار پهلو ساخته میشود که دارای یک شکل سنتی است. نام حفاظ نی زار هم توضیحات کافی در مورد ظاهر آن ارائه می‌کند. این نوع حفاظ هم علاوه بر تأمین امنیت یک نوع دکوراسیون نیز محسوب می‌گردد. طراحی و تولید حفاظ نیزار یا سرنیزه فوق‌العاده زیبا و امن می‌باشد. شاید بین زیبایی حفاظ های نیزار، بوته ای و شاخ گوزنی نتوان به سادگی قضاوت کرد و انتخاب آن‌ها بستگی زیادی به سلیقه شما دارد. یکی از محاسن نرده نی زار این است که همه شاخه‌های نرده به‌صورت مستقیم به شاسی جوشکاری می‌شوند. شاخه های اصلی هم از بالا یکدیگر جوش می‌شوند. به همین علت نقاط جوش کمتری وجود دارد. در کل در مدل نیزار به‌علت این که شاخه‌های کوچک کمتری وجود دارد، طبیعتاً نقاط جوشکاری نیز کمتر است و این خود باعث استحکام بیشتر در مدل نی زار می‌شود.حفاظ آبشاری در 2مدل سنگین چهار پهلو توپر و سرنیزه ای آبشاری و میلگردی که به حفاظ شاخ گوزنی معروف است ساخته میشود و ساختمان شما را در برابر افراد غیر مجاز محافظت خواهد کرد. حفاظ آبشاری از میلگرد با چهار پهلو با نوک تیز، و دو عدد چهار پهلو خم دار ونوک تیز تشکیل شده است از نظر کارشناسان ما حفاظ آبشاری با ارتفاع 2متری قابل قبول است و سارقان به هیچ عنوان نمیتوانند از آن عبور کنند.حفاظ آبشاری چهار پهلو مدرن یکی از کاربردی ترین محصولات حفاظتی محسوب میشود که دارای تراکم وارتفاع بالایی است. حفاظ نرده آبشاری از نظر وزن از حفاظ شاخ گوزنی سنگین تر و قیمت آن هم گران تر از شاخ گوزنی است. حفاظ آبشاری به صورت یک طرفه، دو طرفه ویا سه طرفه ساخته میشود. شرکت آراس حفاظ تولید کننده حفاظ آبشاری با سرعت بالا و کیفیت مناسب این حفاظ ها را در کمترین زمان ممکن تولید و ارائه میکند. حفاظ آبشاری چهار پهلو مدرن یکی از کاربردی ترین محصولات حفاظتی محسوب میشود. یکی از مهم ترین عوامل حفاظ آبشاری جنس میلگرد آن است. حفاظ موجود در بازار از جنس های مختلف تولید شده است که مشتری شاید در نگاه نخست توانایی تشخیص تفاوت آنها را نداشته باشد باید دقت داشت که نوع جنس انتخابی در شکل نرده، وزن تراکم و… اثر گذار هستند. برای ساخت این مدل حفاظ از میلگردهای نوک تیزی که طبق الگویی خاص به یکدیگر متصل شده اند استفاده میشود و با شاخه های نوک تیزی از این حفاظ ها متصل میشوند که دست سارقان از نفوذ به ساختمان را کوتاه میسازد. درحفاظ آبشاری طول هر شاخه به طور متوسط ۲متر در نظر گرفته میشود ارتفاع این حفاظ ها ۵۰تا ۱۴۰سانتیمتر و عرض آنها بین ۴۰تا۷۵سانتیمتر متغیر است.

خدمات و نصب حفاظ آبشاری

شرکت آراس حفاظ با کارشناسان ماهر وبا تجربه به محل شما می آیند و آنها موقعیت مکان شما را میبینند و به شما راهنمایی میکنند و میگویند که حفاظ آبشاری شما یک طرفه باشد یا دو طرفه که امنیت شما را تضمین کنند آنها برای مشاوره و کارشناسی موقعیت شما هیچ هزینه ای دریافت نمیکنند این شرکت زیشتر برای حل مشکلات شما تلاش میکند. یکی از ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی نیزار این است که از ورود سارقان جلوگیری میکندوبه هیچ عنوان افراد بیگانه نمیتوانند وارد آن محیط شوند و طراحی آن توسط مهندسان باتجربه طراحی شده است که کلاسیک و مدرن استحفاظ نیزار یکی از پر فروش ترین حفاظ ها است که از نظر امنیت و زیبایی و قیمت مناسب طرفداران بسیار زیادی دارد. نصب حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای نیاز به آموزش و تجربه دارد ، نحوه نصب انواع نرده حفاظ روی دیوار مانند حفاظ شاخ گوزنی ،‌ حفاظ بوته ای، ‌حفاظ نیزار ، حفاظ لیلیوم و حفاظ کلاسیک با هم تفاوت دارد ، یک نصاب نرده حفاظ باید هم آموزش دوره امنیت ساختمان را سپری کرده باشد و هم باید یک جوشکار خوب و حرفه ای باشد تا بتواند در محیطی سخت و دشوار در شرایط سخت بتواند کار جوشکاری را انجام دهد.حفاظ نیزار با خم های منظم و دقیق و با فاصله منظم بر روی هم جوشکاری میشوند. نصب این حفاظ ها از حفاظ های دیگر کمی راحت تر است چون طرح این حفاظ بسیار ساده تراز حفاظ های دیگر است و زمان زیادی برای ساخت و نصب این گونه حفاظ نیاز نداریم. حفاظ آبشاری از دو ردیف میله قوسی شکل نوک تیز تشکیل میشود که هر قوس خم شده است که مانع ورود افراد، سارقان میشود. قبل از اینکه حفاظ شاخ گوزنی تولید شود حفاظ آبشاری روی بورس بود و هنوز هم هست قسمت سرآبشاری از شاخ گوزنی وهم حفاظ لیلیوم قدیمی تر است و قدمت طولانی تری نسبت به این حفاظ ها دارد. از نظر مهندسان مجرب آراس حفاظ نرده های آبشاری در اندازه ی 150سانتی متر استاندارد است. واز باغ و کارخانه و محل سکونت شما محافظت میکند. فروش نرده های آبشاری به صورت کیلویی و حفاظ های شاخ گوزنی متری به فروش میرسند. اگر قصد خرید حفاظ های آبشاری را دارید حتما با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان بگیرید ما به شما کمک میکنیم تا بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید و تصمیم اشتباه نگیرید. برای خرید حفاظ آبشاری لازم است که در مورد محیطی که تصمیم به استفاده از آن را دارید اطلاعات کامل داشته باشید برای استعلام قیمت حفاظ آبشاری اطلاع از جنس های مختلف و آگاهی از تغییرات، قیمت، کارشناسان ما در۲۴ساعت شبانه روز در خدمت شما عزیزان هستند تا شما را راهنمایی کنند. حفاظ آبشاری حفاظی است که با مهندسان باتجریه و مهارت‌های بسیار برای حفاظ میلگردی را به شما پیشنهاد میکند که با این میلگرد حفاظ آبشاری ساخته شده است که از نفوذ هرگونه افراد متفرقه جلوگیری میکند. شرکت های دیگری هستند که حفاظ آبشاری تولید میکنند وشما باید بسیار دقت کنید که گران تر ندهند. شرکت آراس حفاظ هم کم هزینه است و در موقع خرید مشاوره ی رایگان میدهد و همچنین قیمت مناسب این محصولات زبان زد خاص و عام است.

رنگ حفاظ آبشاری

در کارخانجات آراس حفاظ همانند سایر محصولات حفاظ مدل آبشاری را نیزبه روش کوره ای الکترواستاتیک که جز رنگ ها و پوشش های بادوام با ماندگاری بالا میباشد رنگ آمیزی میشود.تا چند سال پیش فقط یک یا دو رنگ ثابت برای حفاظ وجود داشت و مشتری ناچارا قدرت انتخابی در رنگ حفاظ ها نداشت اما امروزه بیشتر از ۱۰طرح در رنگ های مختلف وجود دارد که انتخاب را برای سلیقه های مختلف راحت تر خواهد کرد. رنگی که ما به شما تحویل می دهیم رنگ کوره ای یا الکترواستاتیک است که ما رنگ را به حفاظ میزنیم و آن را در کوره میگذاریم تا ذوب شود و به حفاظ بچسبد این رنگ بسیار محکم است و استقامت زیادی در برابر سرما، گرماورطوبت دارد و ما این رنگ را به شما پیشنهاد میدهیم. شرکت آراس حفاظ نرده های آبشاری را با استاد کارهای ماهر جوش داده میشود و هر چهار طرف نرده جوش داده میشود که به هیچ وجه ممکن نمیتوانید آن را جدا کنید. شرکت آراس حفاظ با تجربه مهندسان خود در مورد حفاظ ها یکی از بهترین حفاظ ها را به شما پیشنهاد میدهد و این حفاظ حفاظ نیزار (آبشاری) است که بسیار شیک ومقاوم و بادوام است که روی دیوار شما چشم انداز چشم گیری دارد. نمونه ای بهبود یافته از حفاظ های سرنیزه اما حفاظ آبشاری مدرن است.که در طراحی های مربوط به آن تمامی عیوب و همچنین مشکلات حفاظ های سرنیزه ای سنتی حل شده است.حفاظ های سرنیزه ای مدرن اما از جنس میلگرد هستند.یکی از خوبی های این نوع حفاظ ها این است.که مطابق با سلیقه مشتری در طرح ها و رنگ های مختلف ساخته می شوند.همچنین تراکم و ارتفاع آن ها نیز متفاوت خواهد بود.بین حفاظ های سرنیزه ای مدرن و همچنین حفاظ های سرنیزه ای قدیمی و سنتی تفاوت های بسیاری وجود دارد که از جمله آنها می توان به همین ساختار خاص و تغییرات ویژه در این قسمت اشاره کرد

روش جوشکاری حفاظ

.امروزه با دستگاه های پیشرفته رنگی را به شما ارائه میدهیم که از نظر شما قابل رضایت باشد از این حفاظ ها از جوش co2 با گاز استفاده میکنیم که مقاومت این جوش بسیار بالاست واز لحاظ رطوبت و گرما و سرما محکم و مقاوم است. این نوع جوش از جوش برق بسیار محکم و مقاوم تر است در موقع خرید حفاظ خود حتما به جوش حفاظ ها دقت کنید چون حفاظ با جوش برق بسیار ضعیف است و حتما با جوش co2با گاز آن را جوش داده باشند. در این حفاظ ها جوشکاری دو طرفه میشود تا سارقان نتوانند آنها را از هم جدا کنند. که استحکام بالای اتصالات سازه و عدم تشکیل گل جوش همانند جوشکاری به روش الکترود را تضمین میکند. روش جوشکاری که آراس حفاظ از آن استفاده میکند بسیار مقاوم و محکم است و جوش ها رابراحتی نمیتوان از هم جدا کرد به همین دلیل متخصصان فنی آراس حفاظ باید با دقت فراوان میلگرد ها را به هم جوش بدهند چون اگر کوچکترین اشتباهی رخ دهد این میلگردها به سختی از هم جدا میشوند. و کارشان به مشکل بر میخورد.

چند سال پیش فقط یک یا دو رنگ ثابت برای حفاظ وجود داشت و مشتری ناچارقدرت انتخابی در رنگ حفاظ ها نداشت اما امروزه بیشتر از قیمت نرده حفاظ دیوار طرح بوته ای خاری را براساس نرخ اتحادیه تعیین کرده و از این رو دیگر نگران هیچ هزینه گزافی نباشید. زیرا نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی، قیمت اولیه ساخت نرده دیوار بوته ای و سایر محافظ فلزی دور دیوار را تعیین می کند و ایران سازه نیز از این نرخ اتحادیه پیروی می کند. نکته مهم این است که ارتفاع و تراکم محافظ فلزی دور دیوار بوته ای نیز در قیمت نهایی ان موثر است. نرده حفاظ بوته ای که تراکم بالایی داشته باشد یا ارتفاع آن نیز بیشتر باشد قیمت بیشتری نیز دارد. زیرا باید تیغ های آهنی یا میلگردهای بیشتری در ساخت حفاظ به کار رود.۰طرح در رنگ های مختلف وجود دارد که انتخاب را برای سلیقه های مختلف راحت تر خواهد کرد. رنگی که ما به شما تحویل می دهیم رنگ کوره ای یا الکترواستاتیک است که ما رنگ را به حفاظ میزنیم و آن را در کوره میگذاریم تا ذوب شود و به حفاظ بچسبد این رنگ بسیار محکم است و استقامت زیادی در برابر سرما، گرماورطوبت دارد و ما این رنگ را به شما پیشنهاد میدهیم. شرکت آراس حفاظ نرده های آبشاری را با استاد کارهای ماهر جوش داده میشود و هر چهار طرف نرده جوش داده میشود که به هیچ وجه ممکن نمیتوانید آن را جدا کنید. شرکت آراس حفاظ با تجربه مهندسان خود در مورد حفاظ ها یکی از بهترین حفاظ ها را به شما پیشنهاد میدهد و این حفاظ حفاظ نیزار (آبشاری) است که بسیار شیک ومقاوم و بادوام است که روی دیوار شما چشم انداز چشم گیری دارد.به طور کلی حصارها و حفاظ روی دیوار برای ایجاد امنیت استفاده میشوند حفاظ آبشاری نیز یکی از انواع حفاظ ها میباشد حفاظ آبشاری به دلیل جنس فلزی خود دارای ماندگاری بالا می‌باشد وتا مدت بسیار طولانی نیاز امنیتی شما را تامین خواهد کرد به همین دلیل افراد و مشتریان زیادی نسبت به خرید آن تمایل نشان میدهند. حفاظ آبشاری به اندازه ارتفاع و تراکم های مختلفی تولید شده وبه فروش می رسد از تمامی حفاظ های موجود در بازار حفاظ آبشاری قدیمی ترین حفاظ شناخته شده است. مشاور تخصصی و فنی آراس حفاظ از ابتداتا انتها پروژه باشما هستند و شما را راهنمایی و مشاوره میدهند تا شما بهترین انتخاب را داشته باشید.

2.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
2.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x