Skip to main content

حفاظ لیلیوم یکی از زیباترین حفاظ های مورد استفاده در تهران است.امنیت آن حتی از حفاظ شاخ گوزنی هم بالاتر است. ظاهر آن با الهام از گل لیلیوم طراحی شده ولیلیوم دارای خارهای زیادی در اطرافش پراکنده هستند به همین دلیل هیچ کس نمیتواند از لابلای این گل ها عبور کند .اگر بگوییم که حفاظ آهنی مانند گل ساخته شده است باور کنید چون ما با پیشرفت فراوان در صنعت حفاظ در ایران حفاظی را برای شما طراحی کردیم که با غنچه های گل و ساقه ساخته میشودکه در عین حال زیبایی خاصی خواهد داشت که برروی دیوارساختمان بسیار شیک و زیبا به نظر میرسد این نوع حفاظ حفاظ لیلیوم است که به شما پیشنهاد میکنیم. نرده آهنی لیلیوم دقیقا مشابه با خود این گیاه دارای خار های به هم تنیده از جنس آهن و میلگرد است که با فاصله های مشخصی کنار هم قرار گرفته اند.شماهمچنین میتوانید از این نوع حفاظ به عنوان نرده های امنیتی استفاده کنیدواز این نوع حفاظ در مکان های مختلف استفاده کنیدکه هیچ کس نمیتواند به راحتی از لابلای آن عبور کند نام لیلیوم هم به همین خاطر به آن داده شده است.شکل ظاهری خاصی که حفاظ لیلیوم دارد آن را از انواع حفاظ های دیگر متمایز کرده و ظاهری بسیار شیک و زیبا به نمای ساختمان شما میبخشد.همانند اینکه یکی از زیباترین گل ها روی ساختمان شما وجود دارد. معمولاً رنگ‌آمیزی آن به‌صورت دو رنگ انجام می‌شود. از نکات قابل توجه در مورد حفاظ لیلیوم گسترش آن از مرکز است؛ به این معنی که شاخه‌های آن از پایین میله به سمت اطراف گسترده می‌شود و هر قدر که در ارتفاع بالاتر می‌رویم، این طرح تکرار می‌شود. از این رو امکان تولید آن در ارتفاع‌های دلخواه وجود دارداگر به عکس های حفاظ لیلیوم دقت کرده باشید متوجه زوایای قرار گرفتن شاخه های تیز آن و همچنین گسترش از مرکز این نوع حفاظ خواهید شد با انتخاب تراکم و ارتفاع مناسب میتوان مطمئن شد که به هیچ عنوان امکان عبور از این حفاظ وجود ندارد چون عملا جایی برای قرار دادن دست و پا در دیوار باقی نمی ماند و در اکثر مواقع سارقان ترجیح می دهند سعی به ورود ساختمان هایی کنند که حفاظ ندارد و یا عبور از آن حفاظ ساده تر باشد.

شما می توانید از این حفاظ ها در هر مکان استفاده کنید. برای دیوار ساختمان محل زندگی، دیوار شرکت و محل کار، ویلا و هر محل دیگری می توانید از آنها استفاده نمایید. یکی از بهترین مکان ها برای استفاده، دیوار ویلا است. ویلای شما با استفاده از این نوع محافظ ها هم ظاهری بسیار خاصی پیدا خواهد کرد و هم اطمینان دارید در مواقعی که ویلای شما خالی از سکنه است، هیچ سارقی قادر به ورود از روی دیوار نخواهد بود.

طراحی حفاظ لیلیوم بسیار جدید جزاب،زیبا و شیک است که به نمای ساختمان یا ویلای شما نمای بسیار شکیل و زیبایی میدهد برای این نوع حفاظ رنگ های اکترواستاتیک کوره ای در نظر گرفته اند که با استاد کارای ماهر رنگ آمیزی میشوند.نصب حفاظ لیلیوم نسبت به حفاظ بوته ای و یا نیزار یا شاخ گوزنی محکم و استقامت و امنیت؛ اززیبایی بالایی برخوردار است.

بعضی از شرکت ها از شاسی لیلیوم از قوطی استفاده میکنند اما اشتباه است چون قوطی زیر باران یا آفتاب پوسیده و زنگ میزند. ونمای ساختمان را خراب میکند ولی شرکت آراس حفاظ از تسمه استفاده میکند چون توپور است و پوسیده نمیشود و زنگ نمیزند وخیلی بهتر از قوطی است اندازه عرض و ارتفاع به دلخواه مشتری است و ما نسبت به آن طراحی های لازم را انجام میدهیم که حفاظ لیلیوم به طور زیبایی بر روی دیوار خود را نشان میدهد. استفاده از این حفاظ برروی ساختمان، ویلا، باغ، باغچه، شرکت، کارخانه و سوله زیبایی بسیار خاصی به آنها میدهد و از دور زیبایی این حفاظ به چشم میزند وبادیدن زیبایی این حفاظ ها افراد حس بسیار خوبی دارند وزیبایی این حفاظ بسیار خیره کننده است.

 بیشتر افرادی که خاص پسند هستند این حفاظ ها را مورد استفاده قرار می دهند. اکنون قصد داریم تا شما را بیشتر با حفاظ لیلیوم آشنا کنیم.حفاظ لیلیوم تنها حفاظی نیست که در این راستا طراحی و ساخته شده است بلکه امروزه حفاظ های مختلفی در طراحی و رنگ مختلف ساخته و طراحی شده اند تا به این منظور هر فردی بنابر ویژگی ها و سلیقه های این نوع حفاظ ها حفاظ مورد نظر خود را انتخاب کنند.

حفاظ لیلیوم در اندازه های ۸۰تا ۱۲۰سانتی متری ساخته و تولید میشود اما از نظر تجربه ما از اندازه ۵۰تا۱۲۰سانتی متری زیبا دیده میشود واز نظر امنیت بالاتر است.جوش این حفاظ با دستگاه co2با استاد کارهای ماهر جوش داده میشود که با مفتول آن را محکم و قوی میکند.

این موضوع باعث می‌شود تا مهندسین و معماران با دست باز و بر اساس زیبایی ارتفاع آن را تعیین کنند.فرفورژه علاوه بر نرده های راه پله و نرده های حفاظ پنجره، در ساخت نرده دیوار نیز کاربرد دارند. نرده های فرفورژه دارای طرح‎های متنوع و متفاوتی بوده و در عین زیبایی قوی و مقاوم هستند. معمولاً نرده حفاظ دیوار فرفورژه نیاز به نگه‌داری و رسیدگی دائمی دارد، به‌طوری‌ که هر سه یا چهار سال باید نقاشی شود.رنگ حفاظ لیلیوم معمولا سفید یا مشکی است که ساقه های آن به رنگ سفید و غنچه های آن طلایی یا زرشکی است.رنگی که برای حفاظ لیلیوم استفاده میکنیم رنگ پودری و الکترو استاتیک است که پودری است که در کوره با درجه بالا پخته میشود و رنگی مقاوم و محکم و رطوبت و سرما و گرما هیچ تاثیری برروی این حفاظ ندارد. همان‌طور که گفته شد به دلیل استحکام بالا معمولاً دارای قیمت بالایی هستند، اما باید در نظر داشت که هزینه انجام‌شده امنیت بالایی را به همراه خود داشته باشد.ساخت و نصب حفاظ لیلیوم نیاز به تجربه زیادی دارد زیرا این حفاظ کمی پیچیده تر از انواع حفاظ ها است .مشخصات فنی حفاظ لیلیوم طلایی این حفاظ ها با پوشش کوره ای باید رنگ خود را دریافت کنند و سپس با پاشش رنگ پودری طلایی ظاهر چند برابر زیباتردارندو به چشم میخورند. و صنعتگران آراس حفاظ بسیار تجربه و مهارت در ساخت این نوع حفاظ دارند .وهمچنین این نوع حفاظ از گرانترین نوع حفاظ است.حفاظ شاخ گوزنی مورد تایید نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است که مهر تاییدی بر امنیت بالای این محصولات است. اگر قصد خرید حفاظ لیلیوم را دارید گروه تولیدی آراس حفاظ امنیت مکان شما را تظمین میکند.

در طراحی حفاظ لیلیوم شاخ های تیز زیادی در حدود دویست شاخه تیز و برنده در هر متر در نظر گرفته شده تا برای سارقان عبور از آن در شرایط معمول امری بسیار سخت و تقریبا غیرممکن باشد.به طوری که در صورت سماجت برای عبور با صدمات و آسیب های جدی بدنی مواجه می شوند. این نرده زیبا علاوه بر تامین امنیت و ضریب حفاظتی بالا از زیبایی ظاهری بسیار بالایی نیز برخوردار است و برای دیوار ساختمان با کاربری های مختلف بسیار گزینه مناسبی می باشد. حفاظ لیلیوم یک نرده حفاظتی از سری نسل جدید حفاظ روی دیوار میباشد. مشاوران و کارشناسان آراس حفاظ در 24ساعت هفته به شما مشاوره میدهند و جواب گو هستند.

حفاظ لیلیوم یکی از بی نقص ترین و کار آمدترین نوع حصارهای اماکن به شمار می آید. حفاظ لیلیوم چون طرف تار بسیاری دارد چون هر وقت که درحیاط یاباغ وارد میشوید حفاظ را میبینید انگار در زندان نیستید. ونمای بسیار زیبایی به ساختمان، باغ، ویلای شما میدهد. وبسیار چشمگیر است. حفاظ لیلیوم ظاهری متفاوت دارد و هر که او راببیند قطعا از ظاهر این حفاظ لذت میبرد. مشاورین تخصصی و فنی آراس حفاظ تا آخر پروژه درکنار شما هستند و شما را راهنمایی میکنند و شما میتوانید هر سوالی دارید از آنها بپرسید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x