Skip to main content

گروه صنعتی و تولیدی آراس حفاظ، حفاظ نخل مرداب را با طراحی بسیار زیبا طراحی کرده است حفاظ نخل مرداب از حفاظ های نسل امروزه بشر است که طرفداران بسایر زیادی دارد. این حفاظ به دلیل گل های بسیار زیبایی که دارد بسیار چشم نواز است. حفاظ نخل مرداب به رنگ مشکی و غنچه و گل های آن به رنگ طلایی است تا خودش را نشان دهد این حفاظ از شاخه و ۲۰عدد گل تشکیل شده است. حفاظ نخل مرداب توسط استادان ماهر با نظم و ترتیب کنار هم چیده میشوند تا بسیار زیبا و جذاب دیده شوند. ازسوی دیگر به دلیل گل های متعدد روی هر شاخه دسترسی و عبور از آن بسیار دشوارو غیر ممکن خواهد بود در نظر داشته باشیم که حفاظ نخل مرداب از لحاظ امنیت خانه، شرکت یا باغ شما را تظمین میکند.


حفاظ دیوار نخل مرداب و گل های زیبای آن هم امنیت راافزایش دادندهم موجب ظاهر شیک و زیبا در نمای ساختمان میشوند و قیمت مقرون به صرفه و مناسبی دارند حفاظ نخل مرداب با میلگردهای درهم گسیخته ورود ونفوظ سارقین به داخل ساختمان حیاط .ویلاو یا باغ ها رامنع میکند.طرح این نوع حفاظ از نخل های مرداب الهام گرفته است


.این نوع حفاظ مقاومت بسیار بالایی برای ورود سارقان نشان داده است به دلیل وجود گل های سر بر افراشته روی نرده نخل مرداب مانع از عبورسارقین و دزدان میشودبه همین دلیل امنیت ساختمان شما را تامین میکند.

اگر به دنبال حفاظی مطمعن تر وایمن تر هستید نخل مرداب بهترین انتخاب می باشد.اینحفاظ ها دارای نقاط جوش بیشتری هستند شاسی این نوعحفاظ ها تقریبا یک متر طول دارد ودر ردیف های 1متری تولید میشود. وبا روشco2والکترود جوشکاری میشوند.گل های تشکیل شده از میلگرد های کوتاهند که در مرکز به هم متصل شده اند گل ها وشاخه های آن هم رنگ میباشند.تنوع رنگ ها در آن بسیار است اما رایج ترین رنگ ها سفید.مشکی و قهوه ای سوخته است. ارتفاعی به اندازه 80تا120 سانت دارد تفاوت نخل مرداب با لیلیوم در مدل گل هاست مهم ترین بخش نصب این حفاظ ها تعبیه تعداد کافی پین در کف دیوار و نحوه صحیح مها نمودن حفاظ از کناره هاست. وزن حفاظ نخل مرداب در ازای هر متر بین 30 تا 35 کیلو است واز دو قسمت کناره ها باید به همدیگر جوشکاری شود باید به ازای هر متر 3 تا 4 بین روی دیوار تعبیه گردد.
نصب حفاظ نخل مرداب توسط مهندسین مجرب ما در آراس حفاظ با رعایت عرض شاسی پروفیل و سایر موارد مهم نصب میشود.حفاظ نخل مرداب در هر رنگی قابل استفاده است رنگ سفید،مشکی،قهوه ای سوخته از پر مصرف ترین رنگ های استفاده شده در این نوع نرده هستند.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x